English
Kullanıcı Adı     Şifre     Üye ol Şifremi Unuttum! Aktivasyon Kodumu Kaybettim!
 
 
Ergun Özen

Ergun Özen
Yönetim Kurulu Üyesi, Genel Müdür

New York State University Ekonomi Bölümü ve Harvard Business School Üst Düzey Yönetici Programı mezunu olan Ergun Özen, 1992 yılında Garanti’ye katıldı. 1 Nisan 2000 tarihinden bu yana Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Özen, GarantiBank Moscow, GarantiBank International NV, Türkiye Bankalar Birliği, Türk Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (TÜSİAD) ve İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) Yönetim Kurulu Üyesidir. Ergun Özen, Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş., Garanti Portföy Yönetimi A.Ş., Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş., Garanti Factoring Hizmetleri A.Ş. ile Garanti Finansal Kiralama A.Ş. ve Öğretmen Akademisi Vakfı’nda Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmayı sürdürüyor.

 
Av. Aydın Düren

Av. Aydın Düren
Genel Müdür Yardımcısı – Hukuk Hizmetleri

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi ve American University, Washington College of Law uluslararası hukuk alanında yüksek lisans mezunu olan Aydın Düren, çeşitli ulusal ve uluslararası özel sektör hukuk bürolarında yönetici ve yönetici ortak olarak 18 yıl görev yaptı. Düren, 2009 yılı başında Garanti’ye hukuk hizmetlerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak katıldı.

 
Ebru Dildar Edin

Ebru Dildar Edin
Genel Müdür Yardımcısı - Proje ve Satınalım Finansmanı

Boğaziçi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Ebru Dildar Edin, çeşitli özel sektör bankalarında çalıştıktan sonra 1997’de Garanti Bankası Kurumsal Bankacılık Birimi’ne katıldı. 1999’da Garanti Bankası Proje Finansmanı Birimi’nin kuruluşunda yer aldı. 6 yıl Birim Müdürü olarak çalışan, 2006’da Proje ve Satınalım Finansmanı Koordinatörlüğüne getirilen Edin, 2009’da bugünkü görevine atandı.

 
Tolga Egemen

Tolga Egemen
Genel Müdür Yardımcısı - Finansal Kurumlar ve Kurumsal Bankacılık

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü mezunu olan Tolga Egemen, bankacılığa 1992 yılında başladı. 1996 yılında Garanti’ye Nakit Yönetimi Birim Müdürü olarak katıldı. 2000 yılında Genel Müdür Yardımcılığı görevine atandı. 2004 yılından bu yana Kurumsal Bankacılık, Finansal Kurumlar, Yurtdışı Şube ve Temsilcilikler ve Nakit Yönetimi’nden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyor. Egemen, aynı zamanda Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesidir.

 
Ali Fuat Erbil

Ali Fuat Erbil
Genel Müdür Yardımcısı - Bireysel Bankacılık ve Dağıtım Kanalları

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü, Bilkent Üniversitesi (MBA), İstanbul Teknik Üniversitesi Bankacılık ve Finans doktora programı mezunu olan Ali Fuat Erbil, çeşitli özel sektör kuruluşları ve bankalarda yönetici olarak çalıştı. 1997 yılında Garanti’ye Dağıtım Kanalları Birim Müdürü olarak katılan Erbil, 1999’da bugünkü görevine atandı. Erbil, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş., Garanti Portföy Yönetimi A.Ş. ve T. Garanti Bankası A.Ş. Emekli ve Yardım Sandığı Vakfı Yönetim Kurulu Üyesidir.

 
Hüsnü Erel

Hüsnü Erel
Genel Müdür Yardımcısı - Teknoloji / Operasyon Hizmetleri ve Merkezi Pazarlama

İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü mezunu olan Hüsnü Erel, çeşitli özel sektör kuruluşları ve bankalarda yönetici olarak görev yaptı. 1994 yılında Garanti Teknoloji’ye Genel Müdür olarak katıldı. 1997 yılında bugünkü görevine atanan Erel, Garanti Bank SA Yönetim Kurulu Üyesidir.

 
Uruz Ersözoğlu

Uruz Ersözoğlu
Genel Müdür Yardımcısı - Hazine

Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisat Bölümü mezunu olan Uruz Ersözoğlu, çeşitli özel sektör bankalarında ve yabancı bankaların İstanbul ofislerinde üst düzey pozisyonlarda çalıştıktan sonra 2003 yılında Garanti’ye Hazine Pazarlama, Trading ve Aktif-Pasif Yönetiminden Sorumlu Grup Başkanı olarak katıldı. 2006’da bugünkü görevine atanan Ersözoğlu, Garanti Portföy Yönetimi A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyesidir.

 
Gökhan Erün

Gökhan Erün
Genel Müdür Yardımcısı - İnsan Kaynakları / Yatırım Bankacılığı

İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Bölümü lisans, Yeditepe Üniversitesi İşletme Bölümü yüksek lisans mezunu olan Gökhan Erün, 1994 yılında Garanti Bankası Hazine Müdürlüğü’nde göreve başladı. 1999-2004 yılları arasında Ticari Pazarlama ve Satış Birim Müdürlüğü görevini yürüttü. 2004’te atandığı Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. Genel Müdürlüğü görevinden sonra 2005’te bugünkü görevine atandı. Erün, Eureko Sigorta A.Ş., Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. ve Öğretmen Akademisi Vakfı’nda Yönetim Kurulu Başkan Vekili, Garanti Portföy Yönetimi A.Ş., Garanti Yatırım ve Menkul Kıymetler A.Ş.’de ise Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini yürütmektedir. Erün ayrıca T. Garanti Bankası A.Ş. Emekli ve Yardım Sandığı Vakfı Yönetim Kurulu Başkanıdır.

 
Turgay Gönensin

Turgay Gönensin
Genel Müdür Yardımcısı - Ticari Bankacılık

Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Turgay Gönensin, 1987’de çalışmaya başladığı Garanti Bankası’nda çeşitli bölümlerde görev aldı. 1997-2000 yıllarında GarantiBank International’da ve 2000-2001 yıllarında Osmanlı Bankası’nda Genel Müdür olarak görev yaptı. 2002 yılında bugünkü görevine atanan Gönensin, Garanti Finansal Kiralama A.Ş. ve Garanti Factoring Hizmetleri A.Ş.’de Yönetim Kurulu Başkan Vekili, GarantiBank International ve Garanti Bank SA’da Yönetim Kurulu Üyesidir.

 
Nafiz Karadere

Nafiz Karadere
Genel Müdür Yardımcısı - KOBİ Bankacılığı / Kurumsal Marka Yönetimi ve Pazarlama İletişimi

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu olan Nafiz Karadere, çeşitli özel sektör bankalarında üst düzey yönetici olarak çalıştı. 1999 yılında bugünkü görevine atanan Karadere, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. ve Öğretmen Akademisi Vakfı’nda Yönetim Kurulu Üyesi ve WWF-Doğal Hayatı Koruma Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısıdır.

 
Adnan Memiş

Adnan Memiş
Genel Müdür Yardımcısı - Destek Hizmetleri

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi lisans ve İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadı Enstitüsü yüksek lisans mezunu olan Adnan Memiş, 1978 yılında Garanti’ye Teftiş Kurulu Başkanlığı Müfettiş Yardımcısı olarak katıldı. Krediler Müdürü olarak görev yaptıktan sonra 1991 yılında bugünkü görevine atandı. Türkiye Bankalar Birliği Finansal Yeniden Yapılandırma Çalışma Grubu Başkanı, Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi ve T. Garanti Bankası A.Ş. Emekli ve Yardım Sandığı Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi olan Memiş, ayrıca Denizyıldızları Proje Grubu Liderliğini sürdürüyor.

 
Murat Mergin

Murat Mergin
Stratejik Planlama Başkanı

City University of New York Ekonomi ve Finans Bölümleri mezunu olan Murat Mergin, çeşitli özel sektör bankalarında yöneticilik görevlerinde bulundu. 1994 yılında Garanti’ye katılan Mergin, 2002 yılında bugünkü görevine getirildi.

 
Afzal M. Modak

Afzal M. Modak
Genel Müdür Yardımcısı - Mali İşler

Hindistan Teknoloji Enstitüsü Makine Mühendisliği ve New York Pace University Bilgisayar Bilimleri Bölümü yüksek lisans mezunu olan Afzal M. Modak, 1985 yılında GE’de çalışmaya başladı. Aralarında GE Mortgage Services (ABD), GE Capital Bank (Hong Kong), GE Capital International Services’ın (Hindistan) da bulunduğu pek çok GE şirketinde üst düzey yönetici pozisyonlarında görev aldı. Modak, 2007 yılında Garanti Bankası’nda bugünkü görevine atandı.

 
Zekeriya Öztürk

Zekeriya Öztürk
Genel Müdür Yardımcısı - Uluslararası İş Geliştirme

İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşaat Mühendisliği Bölümü lisans ve Makina Fakültesi Robotik yüksek lisans, Edinburgh Üniversitesi İşletme Bölümü (MBA) mezunu olan Öztürk, çeşitli ulusal ve uluslararası özel sektör yatırım bankalarında üst düzey yönetici olarak görev yaptı. 2006 yılında Garanti’ye katılan Öztürk, Garanti Bank SA, Garanti Yatırım Menkul Kıymetler A.Ş. ve Garanti Portföy Yönetimi A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyesidir.

 
Mehmet Sezgin

Mehmet Sezgin
Garanti Ödeme Sistemleri A.Ş. - Genel Müdür

Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü lisans ve University of Massachusetts İş İdaresi (MBA) mezunu olan Mehmet Sezgin, çeşitli özel sektör bankaları ve MasterCard Europe’da çalıştı. 1999 yılından bu yana Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdürlüğü görevini yürüten Sezgin, Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. ve Mastercard Avrupa Yönetim Kurulu Üyesidir.

 
Aydın Şenel

Aydın Şenel
Genel Müdür Yardımcısı - Genel Muhasebe

Marmara Üniversitesi Ticari Bilimler Fakültesi mezunu olan Aydın Şenel, 1981-1984 yılları arasında Garanti’de Müfettiş, İnsan Kaynakları Grup Müdürü, Kredi Kartları Müdürü, Mali Analiz Koordinasyon Müdürü ve Mali İzleme Müdürü olarak görev yaptı. 1999’da Genel Muhasebe Müdürü görevinde bulundu. Şenel, 2006 yılında bugünkü görevine atandı. Şenel, ayrıca T. Garanti Bankası A.Ş. Emekli ve Yardım Sandığı Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Öğretmen Akademisi Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi görevlerini sürdürmektedir.

 
Ali Temel

Ali Temel
Genel Müdür Yardımcısı - Krediler

Boğaziçi Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü mezunu olan Ali Temel, 1990-1997 yılları arasında Interbank A.Ş.’de çeşitli görevlerde çalıştı. 1997 yılında Garanti’ye Nakit Yönetimi Birim Müdürü olarak katıldı, daha sonra Ticari Bankacılık Birim Müdürlüğü görevini yürüttü. 1999 yılında bugünkü görevine atanan Temel, Garanti Leasing A.Ş. ve Garanti Factoring Hizmetleri A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyesidir.

 
YÖNETİM ve KURUMSAL YÖNETİM UYGULAMALARI