English
Kullanıcı Adı     Şifre     Üye ol Şifremi Unuttum! Aktivasyon Kodumu Kaybettim!
 

Site Kullanım Şartları

 1. rapor.garanti.com.tr http://garanti.com.tr: , T. Garanti Bankası A.Ş.’nin mülkiyetinde bulunan ve www.garanti.com.tr kapsamında ulaşılan web sitesi .(“Site”) Lütfen aşağıdaki koşulları okuyunuz. Siteye girmeniz, Sitede yer alan “Hizmetler” den (T. Garanti Bankası A.Ş. tarafından Site’de Üye/ Kullanıcı’ların bilgisine sunulan ve yayınlanan her türlü bilgi ve döküman paylaşımı) yararlanmanız T. Garanti Bankası A.Ş. ile aranızda belirlenmiş aşağıda yazılı hukuki koşullara bağlıdır.
 2. Genel Kullanım Koşulları: Siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren, bu Web sitesi ile varsa diğer ilintili sitelere ve bu Site üzerinden veya bu Site aracılığıyla sunulan ticari iletişim, ticari elektronik ileti, belirli Hizmetler, ara yüzler ve işlevlere erişim, kullanım hakkı kazanmış olursunuz.
  • Bu Siteye girmeniz , Site ve Hizmetleri kullanmanız, Site’ye üye olmanız işbu dökümanı okuduğunuz ve içeriğini kabul ettiğiniz anlamına gelir.
  • Kullanım Koşulları ve ayrıca burada yer alan gizlilik hükümlerinde öngörülen zorunlulukları yerine getiremeyeceğinizi ya da onay/izin koşullarını karşılayamayacağınızı düşünüyorsanız, bu Site veya Hizmetlerini kullanmayınız. Bununla birlikte, kabul beyanınızın geçerliliği için en az 18 yaşını doldurmadıysanız ya da kısıtlılığınız söz konusu ise kabul beyanınızın hukuken bir geçerliliği olmayacağından bu Site ve Hizmetleri kullanmayınız.
 3. Kullanım Koşullarının Takibi/Değişiklik: T. Garanti Bankası A.Ş. tarafından Üye/ Kullanıcılara (Üye/Kullanıcı tabiri, üyelik dahil Siteye giren herkesi ifade eden genel terim olarak kullanılmıştır.) mümkün olan en iyi hizmetin verilebilmesi için Site devamlı yenilenmekte ve güncellenmektedir.
  • Yenilik ve güncellemelere bağlı olarak sunulan Hizmetlerde değişiklik meydana gelebilecektir.
  • T. Garanti Bankası A.Ş., herhangi bir zamanda önceden haber vermeksizin Site Hizmetlerinde, kullanma koşullarında değişiklik yapma ya da yeni/ ek Hizmetler ile yeni/ek koşullar getirme hakkına sahiptir. Gerekli tüm kullanım koşullarından haberdar olunması için yapılan değişiklikler Sitede sunulacaktır. Bu tarz bir değişiklikten sonraki kullanım söz konusu değişiklilerin kabul edildiği anlamına gelir.
  • Site ve Hizmetler kapsamında belli limitler dâhilinde (tahsisli alan büyüklüğü, saklama alanı, ileti sayısı vb.) sunulan Hizmetler de T. Garanti Bankası A.Ş. tarafından önceden bir bildirimde bulunulmaksızın her zaman değiştirilebilecektir.
 4. İçerik ve Hizmetlerden Yararlanma:
  • Sitede sağlanan Hizmetlerin kullanımı burada yazılı koşullara ve mevzuatın öngördüğü izin ve sınırlamalara tabidir.
  • Sitede yer alan; logo, marka, tanıtım materyali, veri dosyası, yazılı metin, bilgi, haber, görüş, tavsiye, reklam, ilan, ses, müzik, video, fotoğraf, görsel, yazılım ve benzeri içeriğin (“Hizmet İçeriği”) bir kısmı doğrudan T. Garanti Bankası A.Ş. tarafından, bir kısmı da diğer kaynaklardan sağlanarak yayınlanabilir. Ayrıca Site’ de bazı Hizmetlerden yararlanmak için Üye ve/veya Kullanıcıların talep ve üyelik formları doldurması gerekebilir.
  • T. Garanti Bankası A.Ş. başka web sitelerinden ya da bağlantılı sitelerden aktarılan bilgilerin, iletişimin, ticari elektronik iletilerin veya link verilen, bilgi verilen diğer web sitelerinin doğruluğunu ve güvenilirliğini taahhüt etmemekte ve hukuki hiçbir sorumluluk üstlenmemektedir.
  • Sitede yer alan üçüncü şahıslara ait bilgiler ve yapılan alıntılar tanıtım amaçlıdır. T. Garanti Bankası A.Ş. ve/veya bu içeriğin sahipleri, içeriği ve Hizmet koşullarını haber vermeden değiştirme hakkına sahiptir.
  • Site ve Hizmetler bakımından yaşla ilgili yasal kısıtlamalar vardır. Kullanıcıların bu kısıtlamalara riayet etmesi gereklidir.
  • Kullanıcıların, aksi T. Garanti Bankası A.Ş. tarafından öngörülmedikçe, Site sayfalarını, Hizmetlerini ya da Hizmet İçeriğini kullanarak ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklâm, ilan yapma ve benzeri girişimlerde bulunma, ticaret yapma hakkı yoktur.
  • T. Garanti Bankası A.Ş., Site ve Hizmet İçeriklerini dilediği gibi belirleme hakkına sahip olup, Site ve Hizmetleri reklam ve promosyonlarla birlikte sunabilir. Reklam ve promosyonların doğrudan Site ve Hizmetlerle ilgili olması zorunlu değildir. T. Garanti Bankası A.Ş. reklamlara ilişkin uygulama ve tarifelerini dilediği şekilde ve zamanda değiştirebilir.
  • Hizmet İçeriğinden yararlanan Kullanıcıların bu Site ya da Hizmetler aracılığıyla elde edeceği içeriğe bağlı riski üzerine aldığı kabul edilir.
  • Kullanıcı tarafından, ister diğer kullanıcılara açık isterse özel olarak gönderilen, girilen her türlü bilgi, yazılı metin, bilgi, görüş, ses, müzik, video, fotoğraf, görsel ve benzeri içeriğe (“Kullanıcı İçeriği”) ilişkin sorumluluk Kullanıcıya aittir.
  • T. Garanti Bankası A.Ş. ’nin, bu yönde bir yükümlülüğü olmaksızın, Üyelere ait, Siteye konulan, gönderilen, diğer üye veya kullanıcılara herhangi bir zarar veya yük getirdiğine inandığı Kullanıcı İçeriğini, ön elemeye tutma, inceleme, içeriğe dikkat çekmek, değiştirme, geri çevirme tamamen veya kısmen kapsamdan, yayından kaldırma ya da erişimi engelleme hakkı saklıdır.
  • Kullanıcı, kendi profiline ekleyeceği veya ileteceği Kullanıcı İçeriği üzerinden kazanç temin edici ticari faaliyetlerde bulunmamayı kabul ve taahhüt etmektedir.
  • Kullanıcı, Siteye yüklemiş veya herhangi bir yolla paylaşmış olduğu Kullanıcı İçeriği’nin T. Garanti Bankası A.Ş. ’nin belirleyeceği tanıtım, logo, işaret veya benzeri içeriği ihtiva edecek/bulunduracak şekilde ve hak sahipliğine dair herhangi bir açıklama ya da işaret taşımaksızın T. Garanti Bankası A.Ş. ’ve/veya diğer kullanıcılar tarafından üçüncü şahıslarla paylaşılabileceğini veya başka web sitelerine yüklenebileceğini, link verilebileceğini kabul etmiştir
  • Kullanıcı, Kullanıcı İçeriğinin T. Garanti Bankası A.Ş. tarafından kullanımına koşulsuz izin verdiğini kabul ve beyan etmiştir.
 5. Site ve İçeriğin Kullanımından Sorumluluk:
  • Kullanım koşullarını kabul ederek Siteden herhangi bir şekilde yararlanmanız halinde yapacağınız bütün işlemlerle ilgili sorumluluğu kabul etmiş bulunmaktasınız. Kullanıcı, kaynağı ne olursa olsun Sitede yer alan Hizmet İçeriğine veya Site üzerinden gerçekleştirilecek her türlü iletişime göre girişimde bulunmak ya da bulunmamak hakkına sahiptir. Bu konuda verilecek kararın hukuki sonuçları Siteye bağlanan Kullanıcının kendisine aittir. T. Garanti Bankası A.Ş. bu konuda herhangi bir sorumluluk üstlenmez.
  • T. Garanti Bankası A.Ş., Site üzerinden sağlanan içerik ve hizmetlerin hatalı, hukuka aykırı işlerde veya kanuna aykırı olarak kullanılması dâhil her türlü kullanım nedeniyle ortaya çıkabilecek maddi, manevi, hukuki, mali sonuçlardan veya kazanç kayıpları gibi dolaylı zararlardan sorumlu tutulamaz.
  • Kullanıcılar Arası İletişim: Site üzerinden gerçekleştirilen Kullanıcılar arası iletişimle ilgili tüm sorumluluk taraflara aittir. T. Garanti Bankası A.Ş. iletişime/bağlantıya/veri trafiğine taraf kişilere, veri güvenliği ve kötü niyetli hareketlerle ilgili hiçbir taahhüt vermemekte ve herhangi bir sorumluluk üstlenmemektedir.
 6. Garanti Olmaması:
  • Bu Site ve Hizmetler Kullanıcıların istifadesine olduğu gibi sunulmakta olup, yasalar tarafından izin verilen en geniş şekliyle, yazılı ya da sözlü özel ya da genel herhangi bir garanti içermemektedir.
  • T. Garanti Bankası A.Ş., bu Sitede yer alan işlev ve Hizmetlerin güvenli ve hatasız olduğu, kusurların giderileceği ya da bu Sitenin hizmete sunulmasında kullanılan sunucu ile beraber Sitenin kendisinin ya da 3. Şahıslara ait alt ve üst sitelerin/linklerin virüs ya da başka zararlı içerik taşımadığı garantisini vermez.
  • T. Garanti Bankası A.Ş., Site ve sağlanan Hizmetlerin; tüm beklenti, amaç ve özel ihtiyaçları karşılayacağı, kesintisiz olacağı yönünde açık ya da zımni bir taahhüt vermemektedir. T. Garanti Bankası A.Ş. Site, Hizmetler veya Hizmet İçeriği nedeniyle; kar kaybı gibi sonuç olarak ortaya çıkan zararlardan, netice zararlarından veya dolaylı zararlardan dolayı Üye ve Kullanıcılara karşı hiçbir sorumluluk üstlenmemektedir.
  • T. Garanti Bankası A.Ş., önceden haber vermeksizin Hizmetlerin tamamını ya da bir kısmını ek koşullara bağlama, genel olarak site yayına son verme, kapatma, sitede yer alan bütün içeriği, Hizmetleri, görsel tasarımı ve benzeri unsurları kısmen ya da tamamen değiştirme, kullanım dışı bırakma hakkını saklı tutar.
 7. Alt ve Üst Linkler: Bu Sitede, T. Garanti Bankası A.Ş.’ nin sahibi olmadığı ve işletimini kontrol etmediği, 3. şahıslar tarafından işletilen alt ve üst siteler bulunabilir ve bunlara bağlantı sağlanabilir, link/bilgi verilebilir. T. Garanti Bankası A.Ş.’ nin erişim sağlanan bu sitelere ilişkin, içerik, uygunluk, güvenlik, gizlilik politikaları ve iletişimin sürekli sağlanacağına dair herhangi bir garantisi ya da özel bir taahhüdü yoktur. Söz konusu sitelere sağlanan kişisel bilgilerden, bu sitelerden istifade edilen içerikten ve hizmetlerden ve bu sitelerin gizlilik politika ve uygulamalarından T. Garanti Bankası A.Ş. sorumlu tutulamaz. Aynı sorumsuzluk kuralı, Kullanıcıların vereceği başka site linkleri, bilgileri için de geçerlidir.
 8. Üyelik Koşulları: 
  • Kayıt: T. Garanti Bankası A.Ş. bazı Hizmetlerin kullanımını Üyelik/Kayıt şartına bağlı tutabilir, farklı üyelik kategorileri düzenleyebilir, var olan kategorileri değiştirebilir. Kayıt sırasında bazı kimlik ve iletişim bilgileri istenebilir, hizmetlere kısıtlamalar getirilebilir.
  • Üye Adı ve Şifre: Üye’ ye ad ve şifre verilir veya Üye tarafından oluşturulur.
  •  Üyelik Bilgileri: 
   • Kayıt sırasında girilen, Site ve Hizmetlere yerleştirilen, iletilen veya bu Site ve Hizmetler aracılığıyla gönderilen her türlü; (i) kimlik bilgisi, (ii) iletişim bilgisi ya da (iii) Kullanıcı İçeriğinden Üye sorumludur. Kayıt için verilen kimlik ve iletişim bilgilerinin güncel, doğru ve güvenilir olduğu kabul edilir. Kullanıcı adı ve şifrenin saklanması Üyenin sorumluluğundadır.
   • Kullanıcı adı ve şifrenin hatalı, hukuka aykırı ya da izinsiz kullanımına bağlı olarak T. Garanti Bankası A.Ş. bir sorumluluk kabul etmez. İzinsiz ve yetkisiz kullanım hallerinde T. Garanti Bankası A.Ş. ya da 3. Şahısların uğrayacağı zarar ziyandan buna sebebiyet veren Üye sorumludur.
   • Üyelik hesabı üzerinden yapılan işlemlerin tüm sorumluluğu Üyeye aittir.
   • Üyeler, Site ve Hizmetlere iletilen veya bu Site ve Hizmetleri aracılığıyla gönderilen her türlü bilginin güvenilirliğini, doğruluğunu, yanıltıcı olmadığını, 3. şahısların haklarını ihlal etmediğini, yasalara aykırı olmadığını, iyi niyetle sunulduğunu ve söz konusu bilgilerin postalanma veya iletim hakkına sahip olunduğu kabul ve garanti etmiş sayılır.
   • Üye, kullanıcı adı ve şifrenin izinsiz olarak kullanıldığı ya da ele geçirilme teşebbüsünde bulunulduğunu öğrenir öğrenmez gerekli tedbirleri almakla ve T. Garanti Bankası A.Ş.’ a haber vermekle yükümlüdür.
  • Ticari İletişim: Üye veya Kullanıcılar; T. Garanti Bankası A.Ş.’ un sahibi olmadığı ve işletimini kontrol etmediği, 3. şahıslar tarafından işletilen web sitelerinden, elektronik ileti veya ticari elektronik ileti gönderilebileceğini, ticari nitelikte olsun ya da olmasın her türlü elektronik iletişim aracılığıyla gönderilecek elektronik iletinin gönderimine önceden izin/onay verdiğini beyan ve kabul etmiştir. Üye T. Garanti Bankası A.Ş. tarafından gönderilen eletronik iletiler açısından, dilediği zaman vermiş olduğu bu izni/onayı iptal etme ve ticari nitelikteki elektronik iletileri ret etme hakkına sahiptir. Ret talepleri T. Garanti Bankası A.Ş. tarafından en geç 3 iş günü içinde işleme alınır. Ret yolları göndericisinin T. Garanti Bankası A.Ş. olduğu elektronik iletilerde gösterilir.
 9. Fikri ve Sınaî Haklar:
  • Sitenin fikri ve sınaî mülkiyet hakları T. Garanti Bankası A.Ş.’ a aittir.
  • Sitede yer alan ticari logo, marka, isim alan adı ve diğer unsurların fikri ve sınai mülkiyet/telif hakları ya da kullanma lisans hakları T. Garanti Bankası A.Ş.’ye aittir. Kullanıcıların bunları kullanma ya da bunlar üzerinde herhangi bir tasarrufta bulunma hakkı bulunmamaktadır.
  • T. Garanti Bankası A.Ş., Kullanıcı’lara Hizmet içeriğinde yer alan bilgilerden edinme hakkı tanımaktadır. Belirtilen bilgi edinme hakkı dışında kalan tüm fikri ve sınaî mülkiyet hakları T. Garanti Bankası A.Ş.’ye ait olup Kullanıcıya verilen izin, özel ya da genel başkaca herhangi bir mali hak ya da lisansı içermemektedir.
  • Sitenin, bir kısmı ya da tamamı herhangi bir yolla (yazılı çıktı alma, diske kaydetme, başka bir siteye yerleştirilme, herhangi başka bir şekilde indirme gibi yollarla) kopyalanamaz, (kopyalarının dağıtımı dâhil olmak üzere), çoğaltılamaz, dağıtılamaz, yayımlanamaz, ödünç verilemez ve içeriği değiştirilip tahrip edilemez. .
  • Sitede yer alan Hizmetlerin bir parçası olarak sağlanan 3. Şahıslara ait isim, logo, marka ve diğer materyal ile içeriğin fikri mülkiyet hakları içerik sağlayıcılarına/hak sahiplerine aittir. İçerik sağlayıcıları/sahipleri tarafından özel olarak izni verilmedikçe bunların herhangi bir bölümü herhangi bir şekilde (yazılı çıktı alma, diske kaydetme, başka bir siteye yerleştirilme, herhangi başka bir şekilde indirme gibi yollarla) kısmen ya da tamamen kopyalanamaz, (kopyalarının dağıtımı dâhil olmak üzere), çoğaltılamaz, dağıtılamaz, yayımlanamaz, işlenemez ve içeriği değiştirilerek tahrip edilemez.
  • Kullanıcılar tarafından bu Siteye gönderilen, iletilen, kullanılan, oluşturulan ya da bu Site aracılığıyla 3. şahıslara iletilen her türlü Kullanıcı İçeriğinin gizlilik niteliğinin ortadan kalktığı ve herhangi bir fikri ve sınaî hakkı/telif/lisans hakkını içermediği kabul edilir. Kullanıcılar gizli ya da üzerinde fikri ve sınaî mülkiyet hakkı olduğu düşünülen herhangi bir içerik oluşturup hesabına eklediğinde bu içeriğin “hukuki bir ayıp” içermediği ve bunları dijital iletim suretiyle yayınlama hakkı olduğu kabul edilir. Aksi halde tüm sorumluluk Kullanıcıya aittir.
  • T. Garanti Bankası A.Ş., Kullanıcılara ait her türlüğü içeriği, herhangi bir amaçla dilediği biçimde kullanma, yayınlama, işleme, değiştirme, uyarlama, çoğaltma, dağıtma haklarına sahip olduğu gibi bunları içerikten çıkarma, engelleme veya yayınlamama haklarına da sahiptir.
  • Kullanıcılar tarafından Siteye ya da Hizmetlere gönderilen, iletilen, oluşturulan, teşhir edilen her türlü Kullanıcı İçeriğinden ve bunlara ilişkin işlem ve eylemlerden dolayı sorumluluk (T. Garanti Bankası A.Ş. ve 3. Şahısların uğrayacağı zarar ziyanı tazmin sorumluluğu dâhil) Kullanıcılara aittir. Kullanıcıların, sınırlı bir alıcı kitlesine veya umuma ilettikleri her türlü video içeriklerinin sorumluluğu da Kullanıcılara aittir.
  • Sitede yer alan, yayınlanan T. Garanti Bankası A.Ş.’ ye ait Site unsurlarının ya da formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek alınmaları yasaktır.
  • Kullanıcı, Web Sitesinde veya diğer Kullanıcı hesaplarında bulunan hiçbir veriyi toplamamayı, Siteye ait veritabanına erişmemeyi kabul ve taahhüt etmektedir.
 10. Ziyaret Bilgilerinin Toplanması: Site ziyaret edildiğinde web sunucuları sitenin ziyaretçi bilgisayarıyla haberleşmesini sağlamak üzere otomatik olarak bilgi toplamaya başlar. Bunun yanı sıra sitede yapılan ziyaret sayısı, ziyaretçilerin sitenin hangi bölümünü tercih ettikleri, IP adresleri, domain tipi, tarayıcı tipi tarih ve saat gibi bilgileri ve web sitesi üzerindeki dolaşım izlenmekte, denetlenmekte ve saklanmaktadır. Sitenin kullanılması, belirtilen bilgilerin toplanması, işlenmesi ve saklanması konusunda kullanıcının T. Garanti Bankası A.Ş.’ ye izin verdiği anlamına gelir.
 11. Müdahale Yasağı: Site ve Hizmetlerin güvenliğini ihlal etmek ya da ihlale teşebbüs etmek yasaktır. Bu tarz ihlallere teşebbüs edenler hakkında cezai işlem uygulanabilir ve kamu davası açılabilir. Herhangi bir ihlal iddiası T. Garanti Bankası A.Ş. tarafından soruşturulacak ve yasa dışı bir ihlal olduğundan şüphelenildiği takdirde ilgili yasal kurumlara başvurulacak/işbirliğine gidilecektir. Bu madde de belirtilen eylemlerin gerçekleştirildiğinin tespit edilmesi halinde ilgili kişi ve Kullanıcıların Site ve Hizmete erişimi sonlandırılır, varsa üyelikleri iptal edilir. İhlali gerçekleştiren kişi veya kişiler, yasalar uyarınca, hakkı ihlal edilen kişi ve/veya T. Garanti Bankası A.Ş.’ ye karşı mali, hukuki ve cezai anlamda sorumlu tutulabilir.
 12. Kullanım Koşullarını İhlal: İşbu dökümanda belirtilen Site kullanım koşullarına uyulmaması ya da kuralları ihlal etme girişiminde bulunulması durumunda, ihlal tam olarak gerçekleşsin ya da gerçekleşmesin, T. Garanti Bankası A.Ş. sistemde mevcut bilgileri reddetme, içerikten çıkarma, silme hakkıyla birlikte önceden haber vermeksizin Kullanıcıların Site ve Hizmetlere erişimi askıya alma, sonlandırma, üyeliği iptal etme hakkını saklı tutar. Koşulların Kullanıcı adına hareket eden üçüncü bir kişi tarafından dolaylı ihlali ya da ihlal girişimi olması durumu için de geçerlidir. T. Garanti Bankası A.Ş.’ un burada yazılı herhangi bir hukuki hakkı ya da tedbiri kullanmaması ya da uygulamaması, haklarından vazgeçtiği ya da ihlali kabul ettiği anlamına gelmez.
 13. Site Politikaları:
  • Suç Konusu Fiiller: Kullanıcılar, i) gerek uluslar arası alanda gerekse yerel mevzuat kapsamında suç olan ii) Avrupa Birliği’nin ilgili direktiflerine aykırı hiçbir davranışta bulunmamakla yükümlüdürler.
  • Yasak Davranışlar: Kullanıcılar, T. Garanti Bankası A.Ş. Server’ına belirli bir zaman diliminde, bir insanın gönderme kapasitesinin üstünde daha çok mesaj gönderen yazılımları çalıştırmamayı ve kullanmamayı kabul ve taahhüt etmişlerdir.
  • Etik Kurallar: Kullanıcılar, gerek Web Sitesi Hizmetlerinden yararlanırken, gerekse Web Sitesi iletişim olanaklarından yararlanırken, bu konudaki uluslararası etik kurallara uymakla yükümlüdür..
  • Fikri Hak İhlali Bildirimi: Bir fikri veya sınai hak ihlali ile karşılaşan kullanıcı, T.Garanti Bankası A.Ş.’yi derhal bilgilendirir..
  • Sona Erme: Kullanıcı, ayrı bir Sözleşmede ya da Site içeriğinde düzenleme olmadığı sürece, dilediği zamanda herhangi bir kısıtlamaya tabi olmaksızın ve bildirimde bulunmaksızın, Site ve Hizmetlerin kullanımına ve Üyeliğine son verebilir. Sitede öngörülmesi halinde Üyeliğinin sonlandırılmasıyla ilgili adımların takip edilmesi zorunludur. T. Garanti Bankası A.Ş. da; (i) Kullanıcının burada yazılı ya da T. Garanti Bankası A.Ş. tarafından belirlenmiş koşulları veya politikaları ihlal etmesi halinde, (ii) Kullanıcının yasal kısıtlamalar nedeniyle kullanım hakkı olmadığı takdirde, (iii) T. Garanti Bankası A.Ş.’ın Kullanıcının yararlandığı Hizmetlerle ilişkin içerik ve hizmet sağlayıcılarıyla olan ticari ilişkisinin sona ermesi ve Hizmet ve servislerin kesilmesi halinde, (iv) Mevzuat veya İdari Düzenleyici Kuruluşların kararları uyarınca (v) Yasal düzenlemeler ya da mücbir sebeplere bağlı olarak Siteye erişim imkânının ortadan kalkması halinde, (vi) T. Garanti Bankası A.Ş.’ un takdirine bağlı olarak Site yayınının askıya alınması, durdurulması, son verilmesi ya da benzeri nedenlerle, herhangi bir bildirimde bulunmaksızın Üyeliği iptal edebilir, kullanımı engelleyebilir ya da son verebilir.
 14. Kayıtlar: Site ve Hizmetlerin kullanımından doğabilecek itilaflarda T. Garanti Bankası A.Ş.’ un defter ve iletişim logları dahil her türlü bilgisayar kayıtlarıyla T. Garanti Bankası A.Ş. tarafından Kullanıcılara yapılan e-mail, faks bildirimleri kesin ve münhasır delil teşkil eder.
 15. .Tebligat Sözleşmesi: T. Garanti Bankası A.Ş. tarafından, Kullanıcıların, Site’de yer alan iletişim bilgilerine yapılacak e-posta veya faks tebliğlerinin, geçerli tebligatla aynı hukuki sonuçları doğuracağı kabul edilmiştir.
 16. Uygulanacak Hükümler: Sitenin kullanımıyla ilgili çıkabilecek ihtilaflarda Türkiye Cumhuriyeti Kanunları uygulanır.
 17. Yetkili Mahkeme ve İcra Daireleri: Site ve kullanım koşullarına ilişkin doğabilecek her türlü uyuşmazlığın çözümünde İstanbul (Merkez) Mahkemeleri ile İcra Müdürlükleri yetkili olacaktır.
 18. Bilgi ve İletişim: rapor.garanti.com.tr web sitesinin Kullanım Koşullarına ilişkin sorularınız için investorrelations@garanti.com.tr adresine yazarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.
 
GARANTİ HAKKINDA